Nábor nových členů

Rád sportuješ? Chceš se naučit běhat na lyžích? Chceš být součástí dobré party? V letošním roce slavíme 50 let od vzniku!

Přijímáme nové členy ve věku od 7 do 14 let

Celoroční náplní klubu je všeobecná příprava na zimní období, ve kterém se úspěšně účastnime krajských, celostátních i mezinárodních soutěží v běhu na lyžích.

Snažíme se trávit co nejvíce času na běžkách, ale v letním období jsou doplňkovými tréninkovými prostředky běh, kolo, kolečkové brusle a kolečkové lyže. Pro zpestření, zábavu a všestrannost přidáváme i další sporty, jako je gymnastika, orientační běh, míčové hry, vodáctví a jiné.

V letních měsících probíhají tréninky v Brně a okolí venku v přírodě, v zimním období částečně v tělocvičnách v Brně. Kde trénujeme a jaké akce (soustředění, výlety, závody) s námi můžete zažít, se dozvíte v plánu činnosti.

Vedeme děti a mládež k celoživotní lásce ke sportu, k životu fair-play. Neženeme se za krátkodobými úspěchy. Výsledky v dětských kategoriích nejsou na prvním místě.

V případě zájmu neváhej použít některý z kontaktů a přijď na trénink kdykoli během roku.

Přidej se k nám a zanech stopu i Ty.

SKOLácké aktivity během roku - závody, trénink, zábava